Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
21.-23.6. Brigáda letní Základna Dlažky Rajnochovice
21.-24.6. Duhová škola aneb pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
29.6.-7.7. Star Wars Základna Dlažky Rajnochovice
1.-4.7. Hravý příměstský tábor 1 - Hravé indiánské léto Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
7.-20.7. Cesta kolem světa Základna Dlažky Rajnochovice
7.-20.7. Teen camp Základna Dlažky Rajnochovice
8.-12.7. Hravý příměstský tábor 2 - Nekonečný vesmír Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
13.-17.7. Dunajská dobrodružství Dunaj
15.-19.7. Hravý příměstský tábor 10 - Ageláček Klub Dlažka
15.-19.7. Hravý příměstský tábor 3 - Putování s dinosaury Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
20.-27.7. Mauglí aneb tábor plný divočiny Vysoká Srbská
20.-27.7. Fantazírov aneb kouzelný svět Základna Dlažky Rajnochovice
22.-26.7. Hravý příměstský tábor 4 - Malý farmář Klub Dlažka
25.7.-3.8. Levá ořechová Dlažka Vysoká Srbská
27.7.-3.8. Adršpach a okolí cyklotábor pro dospělé Vysoká Srbská
27.7.-3.8. Výleťák aneb poznáváme Česko, Moravu a Slezsko Meziříčko
27.7.-3.8. Letní akademie sportu a her V Meziříčko
27.7.-3.8. Trpaslíci se vrací Základna Dlažky Rajnochovice
28.7.-6.8. Strážci Galaxie: Vesmírné putování Spálený mlýn Rešice
29.7.-2.8. Hravý příměstský tábor 5 - Pirátská dobrodružství Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
3.-16.8. Jak sportují námořníci Základna Dlažky Rajnochovice
5.-9.8. Hravý příměstský tábor 6 - Pravěk Klub Dlažka
6.-17.8. Z pohádky do pohádky Spálený mlýn Rešice
10.-17.8. Vysočina - turisticko poznávací tábor Základna Žirovnice
10.-17.8. Australská Dlažka Žirovnice
12.-16.8. Hravý příměstský tábor 7 - Dobývání středověkého hradu Klub Dlažka
17.-24.8. Vodácká Vltava Zátoň
17.-24.8. Hra o Trůny – Deště Kastameru Tábor Duha Častoboř v Žirovnici
18.-25.8. Na stopě Záhady Základna Dlažky Rajnochovice
19.-23.8. Hravý příměstský tábor 8 - Kouzelný týden Klub Dlažka
25.8.-1.9. Rajnošské hrátky Základna Dlažky Rajnochovice
25.8.-1.9. Jedinečná Dlažka Chřenovice
26.-30.8. Hravý příměstský tábor 9 Klub Dlažka
6.-8.9. Mistrovství světa týmů a Mistrovsví ČR v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
18.9. Jiří Černý Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.-22.9. Grandiózní Dláždění - 2. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
26.9. Stromboli Klub Teplo, Horní nám., Přerov
27.-29.9. Námořnická Fantazie Základna Dlažky Rajnochovice
28.9. Vyhodnocení táborů Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.9. Troy Redfern (UK) & The BladderStones (CZ) Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.-6.10. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
10.10. Ivan Hlas Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
11.-13.10. Eldorádo her a soutěží Základna Dlažky Rajnochovice
15.10. Samson Lenk Klub Teplo, Horní nám., Přerov
18.-20.10. Potáborovka Strážci Galaxie Základna Dlažky Rajnochovice
25.-29.10. Tuka Dlažka Pohořany
25.-29.10. Víkend pro děti Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.10. Slovenský ráj Kemp Turistický raj ve Slovenském ráji
30.10. Ballard & Hrubý & Kučera Klub Teplo, Horní nám., Přerov
1.-3.11. Potáborové setkání z Pohádky do pohádky Základna Dlažky Rajnochovice
1.11. The Rainbreakers Klub Teplo, Horní nám., Přerov
8.-10.11. NA STOPĚ STAR WARS Základna Dlažky Rajnochovice
13.11. Jaroslav Svoboda Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.11. Dirty Deep Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. Oskar Petr a Marsyas tribute Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.11. Mňága a Žďorp Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. Emotikony Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.11. Spirituál kvintet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
29.11.-1.12. Mikulášský víkend
14.12. BEN POOLE Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.12. Country Vánoce s Freďáky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
25.1. 2020 Fleret
14.-15.3.2020 Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.-26.4.2020 Velký táborový konkurz - školení táborových vedoucích Základna Dlažky Rajnochovice
7.-10.5.2020 Velké Dláždění - 31. ročník RS Meziříčko