Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
23.2. Halové mistrovství ČR v ringu Znojmo
2.3. Matt Long Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.3. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.-17.3. Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.3. Tom C Walker Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.3. Jiří Černý - Spirituál kvintet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.3. Scrabble - turnaj Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.-7.4. Brigáda Základna Dlažky Rajnochovice
7.4. Shromáždění členů Duha Klubu Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
11.4. Pavel Dobeš Klub Teplo, Horní nám., Přerov
12.-14.4. Hra her III Základna Dlažky Rajnochovice
18.-21.4. Cesta do neznáma Základna Dlažky Rajnochovice
19.-22.4. Český ráj velikonoční Rakousy v Českém ráji
25.-28.4. Velký táborový konkurz - školení táborových vedoucích Základna Dlažky Rajnochovice
27.4. Countrybál se Šediváky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.4.-1.5. Setkání IV. dé GJŠ Přerov Základna Dlažky Rajnochovice
3.-5.5. Víkend pro Marušku Základna Dlažky Rajnochovice
9.-12.5. Velké Dláždění - 30. ročník Meziříčko
10.-11.5. Sklípek a Lednicko-valtický areál Velké Bílovice
24.-25.5. Školení hlavních vedoucích táborů Klub Dlažka
24.-26.5. Mafia Základna Dlažky Rajnochovice
31.5.-2.6. Malé Dláždění Základna Dlažky Rajnochovice
14.-16.6. Doškolení vedoucích a praktikantů Přerov a okolí
21.-26.6. Duhová škola aneb pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
29.6.-7.7. Star Wars Základna Dlažky Rajnochovice
1.-4.7. Hravý příměstský tábor 1 Klub Dlažka
7.-20.7. Cesta kolem světa Základna Dlažky Rajnochovice
7.-20.7. Teen camp Základna Dlažky Rajnochovice
8.-12.7. Hravý příměstský tábor 2 Klub Dlažka
13.-17.7. Dunajská dobrodružství Dunaj
15.-19.7. Hravý příměstský tábor 3 Klub Dlažka
20.-27.7. Fantazírov aneb kouzelný svět Základna Dlažky Rajnochovice
20.-27.7. Mauglí aneb tábor plný divočiny Vysoká Srbská
20.-27.7. Skalní tábor aneb turistika pro velké i malé Vysoká Srbská u Hronova
22.-26.7. Hravý příměstský tábor 4 Klub Dlažka
25.7.-3.8. Levá ořechová Dlažka Vysoká Srbská
27.7.-3.8. Výleťák aneb poznáváme Česko, Moravu a Slezsko Meziříčko
27.7.-3.8. Letní akademie sportu a her V Meziříčko
27.7.-3.8. Adršpach a okolí cyklotábor pro dospělé Vysoká Srbská
27.7.-3.8. Trpaslíci se vrací Základna Dlažky Rajnochovice
28.7.-6.8. Strážci Galaxie: Vesmírné putování Spálený mlýn Rešice
29.7.-2.8. Hravý příměstský tábor 5 Klub Dlažka
3.-16.8. Jak sportují námořníci Základna Dlažky Rajnochovice
5.-9.8. Hravý příměstský tábor 6 Klub Dlažka
6.-17.8. Z pohádky do pohádky Spálený mlýn Rešice
10.-17.8. Australská Dlažka Žirovnice
10.-17.8. Vysočina - turisticko poznávací tábor Základna Žirovnice
12.-16.8. Hravý příměstský tábor 7 Klub Dlažka
17.-24.8. Vodácká Vltava Zátoň
17.-24.8. Hra o Trůny – Deště Kastameru Tábor Duha Častoboř v Žirovnici
18.-25.8. Na stopě Záhady Základna Dlažky Rajnochovice
19.-23.8. Hravý příměstský tábor 8 Klub Dlažka
25.8.-1.9. Rajnošské hrátky Základna Dlažky Rajnochovice
25.8.-1.9. Jedinečná Dlažka Chřenovice
26.-30.8. Hravý příměstský tábor 9 Klub Dlažka
6.-8.9. Mistrovství světa týmů a Mistrovsví ČR v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
20.-22.9. Grandiózní Dláždění - 2. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
26.9. Stromboli Klub Teplo, Horní nám., Přerov
27.-29.9. Námořnická Fantazie Základna Dlažky Rajnochovice
28.9. Troy Redfern (UK) & The BladderStones (CZ) Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.-6.10. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
10.10. Ivan Hlas Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
11.-13.10. Eldorádo her a soutěží Základna Dlažky Rajnochovice
25.-29.10. Tuka Dlažka Pohořany
25.-29.10. Víkend pro děti Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.10. Slovenský ráj Kemp Turistický raj ve Slovenském ráji
30.10. Ballard & Hrubý & Kučera Klub Teplo, Horní nám., Přerov
1.11. The Rainbreakers Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.11. Jaroslav Svoboda Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.11. Dirty Deep Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. Oskar Petr a Marsyas tribute Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.11. Mňága a Žďorp Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.11. Spirituál kvintet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
29.11.-1.12. Mikulášský víkend
14.12. BEN POOLE Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.12. Country Vánoce s Freďáky Klub Teplo, Horní nám., Přerov