Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
27.4.-1.5. Oslava 25 let základny Dlažky v Rajnochovicích Základna Dlažky Rajnochovice
28.4. Shromáždění členů Dlažky Základna Dlažky Rajnochovice
28.4. Rytířská pouť a odpolední hrátky Z Tesáku do tábora Dlažky v Rajnochovicích
28.4. Duo Juyos Complet Základna Dlažky Rajnochovice
2.5. Energit Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.-8.5. Velké Dláždění Základna Meziříčko
11.-13.5. Školení hlavních vedoucích táborů Klub Dlažka
19.5. Doškolení zdravotníků zotavovacích akcí a táborových vedoucích Klub Dlažka
25.-27.5. Doškolení praktikantů a vedoucích Klub Dlažka
27.5. Den hravých dětí Loděnice a okolí v Přerově
1.-3.6. Malé Dláždění - 13. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
22.-27.6. Duhová škola aneb Pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
23.-30.6. International Workcamp Základna Dlažky Rajnochovice
30.6.-8.7. Bohové Olympu Základna Dlažky Rajnochovice
30.6.-8.7. Summer Race Camp Základna Dlažky Rajnochovice
8.-21.7. Rytíři aneb Kdo usedne na trůn Základna Dlažky Rajnochovice
9.-13.7. Hravý příměstský tábor 2 - Hokus pokus Klub Dlažka
14.-21.7. Central Union Pacific - tábor pro rodiče s dětmi Havlišův mlýn
14.-20.7. Sázavský expres aneb vodáckoturistický tábor Chřenovice
14.-21.7. Skotačení na Ohři - cyklovoda CHATA POD VLČÍ JÁMOU – HORNÍ BLATNÁ
15.-22.7. Military camp Olšanka - Velké Vrbno
16.-20.7. Hravý příměstský tábor 3 Poznáváme svět Přerov a okolí
21.-28.7. Zeměkoule aneb cesta kolem světa za sedm dní Základna Dlažky Rajnochovice
21.-27.7. Dunajec a Tatry Dunajec a Spišská Stará Ves
23.-27.7. Hravý příměstský tábor 4 SHOCK Klub Dlažka
28.7.-4.8. Trpaslíci - hravý tábor pro rodiče s dětmi Spálovský Mlýn
28.7.-4.8. Afrohrátky aneb hravý tábor rodičů s dětmi Základna Dlažky Rajnochovice
28.7.-4.8. Letní akademie sportu a her IV Zákaldna Meziříčko
28.7.-4.8. Rumcajsova loupežničina - tábor rodičů s dětmi Základna Meziříčko
29.7.-7.8. Tajemství Sherwoodského lesa Spálený mlýn Rešice
30.7.-3.8. Hravý příměstský tábor 5 Přerov a okolí
4.-18.8. Jak sportují indiáni Základna Dlažky Rajnochovice
6.-10.8. Hravý příměstský tábor 6 Přerov a okolí
7.-18.8. Píseň ledu a ohně - zima přichází Spálený mlýn Rešice
11.-18.8. Tábor s velkým T aneb Pějme píseň dohola Chata A-TOM Polana
13.-17.8. Hravý příměstský tábor 7 Přerov a okolí
18.-31.8. Hobit Základna Dlažky Rajnochovice
19.-31.8. Levá ořechová Dlažka Základna Žirovnice - viz příloha
19.-26.8. Cyklotýden snů Základna Žirovnice
20.-24.8. Hravý příměstský tábor 8 Cesta za tajemstvím starých Mayů Přerov a okolí
27.-31.8. Hravý příměstský tábor 9 Přerov a okolí
31.8.-2.9. Grandiózní Dláždění Základna Dlažky Rajnochovice
7.-9.9. Mistrovství světa týmů a Mistrovsví ČR v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
14.-16.9. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
21.-23.9. Sportovíkend Základna Dlažky Rajnochovice
27.-30.9. Rytíři aneb potáborový víkend Základna Dlažky Rajnochovice
27.-30.9. Roháče Chata Zverovka
5.-7.10. Eldorádo her a soutěží - 30. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
13.10. Vyhodnocení táborů Dlažky 2018 Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.10. Fleret Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.10. November 2nd Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.10. Jiří Černý - poslechový pořad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
26.-30.10. Tuka Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
3.11. Melody Gentlemen Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.11. Szidi Tobias Klub Teplo, Horní nám., Přerov
9.11. Michal Pavlíček a Čombeband Klub Teplo, Horní nám., Přerov
10.11. Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.11. KRYSTYNA DURYS Quartet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.11. Luboš Pospíšil s kapelou Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.11. Kukulín Klub Teplo, Horní nám., Přerov
7.12. Gerald Clark Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.12. Vyhodnocení roku aneb předvánoční večírek Klub Dlažka
22.12. Country Vánoce s Freďáky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
31.1.-3.2.2019 Zimní rodeo Domašov nad Bystřicí
2.3. 2019 Matt Long Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.-17.3.2019 Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.3. 2019 Red Butler - rockový koncert Klub Teplo, Horní nám., Přerov
25.-28.4.2019 Velký táborový konkurz Základna Dlažky Rajnochovice
9.-12.5.2019 Velké Dláždění - 30. ročník Meziříčko
6.-8.9.2019 Mistrovství světa týmů a Mistrovsví ČR v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
28.9. 2019 Troy Redfern (UK) & The BladderStones (CZ) Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.11. 2019 Dirty Deep Klub Teplo, Horní nám., Přerov