Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
1.-3.1. Novoroční šachový turnaj Klub Dlažka
24.1. Jiří Černý - poslechový pořad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
26.-28.1. Víkend stolních her Klub Dlažka
27.1. Countrybál se Šediváky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
1.-4.2. Zimní rodeo Domašov nad Bystřicí
2.2. Vida! Science centrum Vida! Science centrum, Brno
9.-11.2. Yukon počtvrté Kamenná chata na Tesáku
16.-18.2. Zimní olympiáda Dlažky Pohořany
24.-25.2. Halové mistrovství ČR v ringu Mediclub Znojmo
16.3. Peru Klub Dlažka
17.3. Dětský karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.3. Odpoledne stolních her Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.-18.3. Dlažkařský bál Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.3. DAVID STYPKA & BANDJEEZ Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.3. Scrabble Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.3. Olin Nejezchleba a KYBABU Klub Teplo, Horní nám., Přerov
29.3.-1.4. Velikonoce pro děti Základna Dlažky Rajnochovice
8.4. První odpal - softbalové odpoledne park Michalov
13.-15.4. Brigáda po francouzsky aneb francouzský víkend Základna Dlažky Rajnochovice
13.4. Pit et Ratatouille - koncert Základna Dlažky Rajnochovice
17.4. Vince Agwada Blues Band - koncert Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.-22.4. Velký táborový konkurz Základna Dlažky Rajnochovice
27.4.-1.5. Oslava 25 let základny Dlažky v Rajnochovicích Základna Dlažky Rajnochovice
28.4. Shromáždění členů Dlažky Základna Dlažky Rajnochovice
28.4. Rytířská pouť a odpolední hrátky Z Tesáku do tábora Dlažky v Rajnochovicích
28.4. Duo Juyos Complet Základna Dlažky Rajnochovice
2.5. Energit Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.-8.5. Velké Dláždění Základna Meziříčko
11.-13.5. Školení hlavních vedoucích táborů Klub Dlažka
27.5. Den hravých dětí Loděnice a okolí v Přerově
1.-3.6. Malé Dláždění - 13. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
17.6. Bečvou do Moravy Přerov u jezu
22.-24.6. Brigáda letní Základna Dlažky Rajnochovice
22.-27.6. Duhová škola aneb Pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
25.6. Doškolení zdravotníků zotavovacích akcí a táborových vedoucích Základna Dlažky Rajnochovice
30.6.-8.7. Bohové Olympu Základna Dlažky Rajnochovice
8.-21.7. Rytíři aneb Kdo usedne na trůn Základna Dlažky Rajnochovice
9.-13.7. Hravý příměstský tábor 2 - Hokus pokus Klub Dlažka
12.7. Vida - zájezd busem Klub Dlažka
14.-21.7. Central Union Pacific - tábor pro rodiče s dětmi Havlišův mlýn
14.-20.7. Sázavský expres aneb vodáckoturistický tábor Chřenovice
15.-22.7. Military camp Olšanka - Velké Vrbno
16.-20.7. Hravý příměstský tábor 3 Poznáváme svět Přerov a okolí
19.7. Zájezd do ZOO Kopeček Klub Dlažka
21.-28.7. Zeměkoule aneb cesta kolem světa za sedm dní Základna Dlažky Rajnochovice
21.-27.7. Dunajec a Tatry Dunajec a Spišská Stará Ves
23.-27.7. Hravý příměstský tábor 4 SHOCK Klub Dlažka
28.7.-4.8. Rumcajsova loupežničina - tábor rodičů s dětmi Základna Meziříčko
28.7.-4.8. Letní akademie sportu a her IV Zákaldna Meziříčko
28.7.-4.8. Trpaslíci - hravý tábor pro rodiče s dětmi Spálovský Mlýn
28.7.-4.8. Afrohrátky aneb hravý tábor rodičů s dětmi Základna Dlažky Rajnochovice
29.7.-7.8. Tajemství Sherwoodského lesa Spálený mlýn Rešice
30.7.-3.8. Hravý příměstský tábor 5 Z pohádky do pohádky Přerov a okolí
4.-18.8. Jak sportují indiáni Základna Dlažky Rajnochovice
6.-10.8. Hravý příměstský tábor 6 aneb prázdninová škola kouzel Přerov a okolí
7.-18.8. Píseň ledu a ohně - zima přichází Spálený mlýn Rešice
11.-18.8. Tábor s velkým T aneb Pějme píseň dohola Chata A-TOM Polana
13.-17.8. Hravý příměstský tábor 7 Přerov a okolí
16.8. Zájezd do ZOO Lešná
18.-31.8. Hobit Základna Dlažky Rajnochovice
19.-31.8. Levá ořechová Dlažka Základna Žirovnice - viz příloha
19.-26.8. Cyklotýden snů Základna Žirovnice
20.-24.8. Hravý příměstský tábor 8 Cesta za tajemstvím starých Mayů Přerov a okolí
23.8. Zájezd Svět techniky Vítkovice Vítkovice, Ostrava
27.-31.8. Hravý příměstský tábor 9 Přerov a okolí
31.8.-2.9. Grandiózní Dláždění Základna Dlažky Rajnochovice
7.-9.9. Mistrovství světa týmů a Mistrovsví ČR v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
8.9. Led Zeppelin revival Základna Dlažky Rajnochovice
14.-16.9. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
21.-23.9. Indiánská zeměkoule Základna Dlažky Rajnochovice
26.9. Whakaari Rotorua Klub Teplo, Horní nám., Přerov
27.-30.9. Rytíři aneb potáborový víkend Základna Dlažky Rajnochovice
27.-30.9. Roháče Chata Zverovka
3.10. Radůza Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.-7.10. Eldorádo her a soutěží - 30. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
13.10. Ringo turnaj dvojic Park Michalov v Přerově
13.10. Vyhodnocení táborů Dlažky 2018 Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.10. Fleret a VHS Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.-21.10. Potáborovka TAJEMSTVÍ SHERWOODSKÉHO LESA Základna Dlažky Rajnochovice
19.10. November 2nd Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.10. Jiří Černý - poslechový pořad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
26.-30.10. Tuka Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
28.10. Oslava 100 let republiky v Rajnochovicích Základna Dlažky Rajnochovice
29.-30.10. Zájezd - IQLANDIA Liberec Liberec
3.11. Sportovní a hravé dopoledne 100 let republiky park Michalov
3.11. Old - Fashioned Swing Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
3.11. Roháče - promítání Klub Teplo, Horní nám., Přerov
3.11. Melody Gentlemen Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.11. 100 let republiky Horní náměstí u Klubu Teplo
4.11. Harafica Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.11. Szidi Tobias Klub Teplo, Horní nám., Přerov
9.-11.11. Píseň ledu a ohně - Zima je zde Základna Dlažky Rajnochovice
9.11. Michal Pavlíček a Čombeband Klub Teplo, Horní nám., Přerov
10.11. Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs + Špunt Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.11. Čína - země neomezených možností. Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.11. KRYSTYNA DURYS Quartet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.-18.11. Rajnochovická zabíjačka
22.11. Po vlastní ose - Velká cesta napříč Asií Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.11. Luboš Pospíšil + 5P Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. Rockový večer Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.11. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.11. Kokos místo želvy aneb český design v Indonésii Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.11. Lampioňák Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.11. Jan Hrubý a Ruda Hálek Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.11.-2.12. Mikulášský víkend Domašov nad Bystřicí
30.11.-2.12. Bohové severu Základna Dlažky Rajnochovice
7.12. Gerald Clark Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.12. Vyhodnocení roku aneb předvánoční večírek Klub Dlažka
22.12. Country Vánoce s Freďáky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.12. Vánoční šachový turnaj Klub Dlažka